Jazyk:

Referencie na rast vlasov

Mnoho mužov využilo výhody plynúce z užívania Follixin-u: obnovil sa im rast vlasov, zlepšilo sa im sebavedomie, čím získali lepší osobný, aj profesionálny život. Prečítajte si niektoré zo stoviek úspešných príbehov, ktoré sme dostali od našich zákazníkov a uvidíte, ako Follixin fungoval v ich prípade – presne tak isto môže pomôcť aj Vám.
 • Rick Sanders, 43 rokov, Santa Rosa, Kalifornia

  Pri práci realitného makléra závisí veľká časť môjho úspechu tiež od prvého dojmu a dobrého vzhľadu. Predávať veľké domy so starou strechou nie je jednoduché – to isté platí aj o ľuďoch. Pokiaľ budete pobehovať s hrebeňom v ruke v snahe zakryť svoju plešivosť a presviedčať ľudí, že chápete estetickú krásu luxusného majetku, nebudú Vás brať celkom vážne.

  Follixin kompletne zmenil môj život. Vyzerám mladšie, sviežo a vzbudzujem dôveru, bez ohľadu na to, kto sú moji klienti. Predávam viac domov a vďaka tomu sa aj cítim lepšie.
 • Mitch Wallace, 58 rokov, Tampa, Florida

  Keď som dovŕšil päťdesiatku, prechádzal som nepríjemným rozvodovým konaním, navyše som zažíval množstvo stresu v práci a moje vlasy začali rýchlo vypadávať.

  Obnovenie rastu vlasov nie je zázrak, no možno Vás prekvapí, ako veľmi Vám to dokáže zmeniť život a celkovo Vás nakopnúť tým správnym smerom. Hlboký vplyv Follixin-u na spoločenský život a profesionálnu kariéru je skutočným požehnaním.
 • Keith Thomas, 41 rokov, Rye, New York

  Keď začínate plešivieť, stávate sa veľmi dobrým objektom rôznych vtipov a snažíte sa pousmiať, keď ľudia trúsia poznámky o Vašich vlasoch. Ale keď dorazíte domov a pozriete sa do zrkadla, je Vám jasné, že Vaše sebavedomie týmto dostáva poriadne zabrať.

  Pokiaľ máte problémy so sluchom, dajú Vám pomôcku pre nedoslýchavých. Pokiaľ slabšie vidíte, začnete nosiť kontaktné šošovky – pre mňa sa strata vlasov nelíši od iných zdravotných ťažkostí. Je to liečiteľné s Follixin-om a naozaj tam neexistuje žiadne „ale“. Som rád, že som sa správne rozhodol a vyskúšal Follixin. Sú to predsa Vaše vlasy a Vaše rozhodnutie, ktorým môžete všetko zmeniť.