Jazyk:

Prevencia a liečba vypadávania vlasov s Follixin-om.

Na rozdiel od rôznych krémov, ktoré len veľmi ťažko prenikajú pod korienky vlasov na pokožke hlavy, Follixin funguje zvnútra smerom von.Otvára vlasové folikuly a zahusťuje štrbinové plášte každého vlasu, aby ich tak posilnil, oživil a obnovil ich opätovný rast.

Zdravé vlasové folikuly sú pevne upevnené v pokožke Vašej hlavy. Follixin Vám uľahčí cestu k opätovnému získaniu vlasov a podporí ich rast.
V klinických štúdiách a komerčnom využití sa Follixin ukázal byť účinným prípravkom proti vypadávaniu vlasov a cenným pomocníkom pri obnovení ich rastu. Používa pri tom dvojaký prístup, posilňuje existujúce vlasové korienky a vlasový plášť a zároveň stimuluje rozkladajúce sa folikuly, aby začali rásť nové vlasy.
Kombinácia novo obnovených vlasov a zachovávanie existujúcich je to, čo umožňuje Follixin-u maximalizovať rast vlasov v krátkej dobe a zároveň udržať hustotu vlasov.

Pevné folikuly – hustejšie vlasy

Bežný človek má na svojej hlave viac ako 100.000 vlasových folikulov s tým, že žiadne nové sa od narodenia už na pokožke netvoria. Väčšina ľudí stráca okolo 50 až 100 vlasov denne. Z tohto pohľadu je strata viac ako 150 vlasov skutočne významná a je potrebné s tým niečo robiť.

Follixin rozširuje vlasové folikuly, posilňuje vlasové korienky a zahusťuje plášť každého vlasu. Obnovuje rast stratených vlasov a interne chráni každý jeden existujúci vlas.