Jazyk:

FAQ

 • 1

  Ako rýchlo môžem očakávať, že moje vlasy začnú opäť rásť od začiatku užívania Follixin?

  Follixin je dôležitý doplnok stravy navrhnutý tak, aby postupne zlepšoval svoje schopnosti vytvárať a udržiavať nové vlasy. Keďže hladina Follixin-u vo vašom tele sa postupne zvyšuje, účinky sú čoraz stabilnejšie a viditeľnejšie. Niektorí muži zaznamenali rýchly nárast vlasov už počas prvých šiestich týždňov, zatiaľ čo iní zaznamenali postupný nárast v priebehu niekoľkých mesiacov.

  Pokračovaním užívania Follixin-u posilníte a zachováte svoje vlasové folikuly a umožníte im podporiť rast vlasov, až kým naplno neobnovíte svoj zdravý a hustý vlasový porast.
 • 2

  Existujú pri užívaní Follixin nejaké obmedzenia v stravovaní, alebo bežných aktivitách?

  Odporúčané dávkovanie sú 2 kapsuly denne počas jedla s dostatočným množstvom vody. Follixin je potravinový doplnok, ktorý funguje najlepšie, keď dodržujete vyváženú stravu, máte dostatok odpočinku a vyvíjate fyzickú aktivitu. Neexistujú žiadne zvláštne obmedzenia pre mužov, ktorí užívajú Follixin na obnovu rastu svojich vlasov. Športové aktivity, vrátanie plávania, životosprávy a ďalších bežných činností sa plne odporúčajú. Follixin predstavuje spôsob, ako zlepšiť váš život.
 • 3

  Je Follixin účinný na všetky druhy vypadávania vlasov? A čo vek alebo etnický pôvod?

  Follixin odporúčajú lekári všetkým mužom vo veku od 18 do 80 rokov, ktorý majú celkový dobrý zdravotný stav. Na rozdiel od krémov a operácií, ktoré sa zameriavajú len na konkrétny druh vlasu, Follixin pracuje na metabolickej úrovni a lieči všetky príčiny vypadávania vlasov, nie len jeden konkrétny problém. Bez ohľadu na faktory, ako sú etnický pôvod, vek alebo konkrétne priame príčiny - Follixin je pripravený obnoviť Vaše vlasy kedykoľvek budete chcieť.
 • 4

  Zabráni Follixin vypadávaniu vlasov natrvalo, alebo mi začnú neskôr opäť vypadávať ?

  Ľudské vlasové folikuly sú vystavované veľkému množstvu škodlivých vplyvov. Rôzne vlasové produkty, ultrafialové svetlo, špina, pot, fyzická sila spôsobená pri česaní, čiapky, nesprávna životospráva a mnoho ďalších prvkov prispievajú k problému vypadávania vlasov. Follixin Vám dodá príliv potrebných živín a pomôže prekonať tieto prekážky. Počiatočné zlepšenie je rýchlo viditeľné a dlhodobejším užívaním umožníte Vašej pokožke udržať si nadobudnutý vlasový porast a zlepšíte jeho kvalitu.
 • 5

  Dozvie sa niekto o tom, že užívam Follixin?

  Neexistuje iný spôsob, ako skryť vaše nové, husté vlasy, iba neustále nosiť čiapku. Follixin však dodávame v diskrétnych kartónových škatuľkách, bez vonkajších popisných znakov, takže zachováme Vaše súkromie. Takže zatiaľ čo si Vaša rodina, priatelia a kolegovia budú lámať hlavu nad tým, ako sa Vám podarilo obnoviť svoje vlasy, bude len na Vás, či sa im zdôveríte so svojim tajomstvom.
 • 6

  Ako by som mal užívať Follixin?

  2 kapsuly denne počas jedla.