Jazyk:

Vedecké štúdie preukázali, že Follixin je bezpečný a účinný

Pred uvedením Follixin-u na trh bol tento výrobok predmetom vyčerpávajúceho výskumu a rôznych štúdií, ktoré zahŕňali účasť popredných chemikov a skúsených lekárov. Počas týchto, tzv. double-blind štúdií experti s čo najväčšou presnosťou určili účinnosť nášho výrobku na obnovu rastu vlasov. Hneď ako boli všetky výsledky preukázané sme začali sériu klinických štúdií s cieľom overiť si, či je Follixin okrem účinnosti aj bezpečný pre ľudský organizmus. Follixin obsahuje všetky dostupné vedecké riešenia pre obnovu rastu prirodzených vlasov.

Získané poznatky a výsledky hovoria samé za seba. Viac ako 94% mužov, ktorí sa podieľali na štúdiách a vyskúšali Follixin, potvrdilo výrazný nárast vlasov v oblastiach, kde im vlasy prestávali rásť a žiadny z respodentov nezaznamenal akékoľvek vedľajšie účinky.

Čo o Follixin-e hovoria lekári?

Ako praktickému lekárovi mi moji pacienti mnoho rokov kládli otázku, či existuje nejaký osvedčený spôsob pre obnovenie prirodzeného rastu ich vlasov.
Až donedávna boli na výber len bolestivé operácie, pochybné krémy, ktoré len zriedka preukázali aký-taký účinok a nepodložené lieky, ktorým chýbali reálne tvrdenia a údaje o ich analýze.

Sám denne užívam Follixin na obnovu rastu mojich vlasov. Presvedčil som sa o tom, že naozaj funguje a nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky.

Dr. R. Cowlings, Január 2010, WRCH Journal Of Medicine

Vypadávanie vlasov je oblasť lekárskeho výskumu, ktorá bola často prehliadnutá veľkými farmaceutickými firmami a laboratóriami len preto, pretože je to ochorenie, ktoré neohrozuje ľudský život. Je smutné, že vypadávanie vlasov má hlboký vplyv na kvalitu ľudského života pre milióny ľudí, ktorí týmto problémom trpia. Follixin sa môže pochváliť tým, že dokáže vyriešiť tento problém raz a navždy.

Obnova vypadnutých vlasov a zároveň zabránenie strate ďalších, je účinný dvojstupňový spôsob, ako skoncovať s týmto problémom.

Dr. I. Nicholas, Marec 2009,EU Medical Institute Journal