Jazyk:

Najnovšie články týkajúce sa Follixin-u a rastu vlasov.

Byť informovaný a získavať čo najviac informácií o vypadávaní vlasov z dôveryhodných zdrojov je skvelý spôsob, ako prevziať kontrolu nad svojím životom.
Strata vlasov nemusí byť nezvratná, pretože mnoho spravodajských zdrojov hlási obrovské pokroky, ktoré veda dosahuje každý deň. Follixin je prvým krokom k víťazstvu v bitke o opätovné získanie svojich vlasov.

Správy z vedeckých časopisov:

Výsledky klinických testov

18 Máj, 2010

» Zúčastnili sa stovky mužov

V jednej z prvých, skutočne dôkladných klinických štúdií vedecky overeného prípravku, špeciálne určeného na pomoc mužom, ktorí sa snažia prekonať problémy s vypadávaním vlasov, viac ako osemsto účastníkov potvrdilo, že v ich prípade sa účinky Follixin-u prejavili veľmi sľubne. Follixin je výživový doplnok, ktorý sa užíva raz denne, a ktorý efektívne pôsobil proti vypadávaniu vlasov a podporil ich rast u 94% mužov, podieľajúcich sa na prvom a druhom kole výskumných štúdií

Z mužov, ktorí uviedli rast nových vlasov, 79% dokonca prehlásilo, že novonadobudnutý porast vlasov ďaleko predčil ich očakávania už počas osem týždňovej štúdie. Zvyšných 15% opísalo dosiahnuté výsledky ako „významné“, alebo „nad očakávanie“. Len malé percento mužov dosiahlo priemerné výsledky počas tejto krátkej skúšobnej testovacej doby a nikto z respondentov nezaznamenal akékoľvek nežiaduce vedľajšie účinky. Všetci muži sa v rámci klinického hodnotenia jednomyseľne zhodli na pokračovaní užívania Follixin-u aj po skončení výskumných štúdií.

Muži, ktorí sa podieľali na štúdii, predstavujú vedecký prierez etnickej, regionálnej, vekovej a socio-ekonomickej demografie. Údaje boli zozbierané riadnou kontrolnou skupinou, tzv. double-blind spôsobom, a študijná skupina bola monitorovaná denne po dobu ôsmich týždňov. Výsledky a údaje nahromadené počas štúdie viedli výskumníkov k optimizmu a k záverom, že Follixin budú nakoniec môcť užívať všetci muži, prípadne aj ženy, aby prekonali vypadávanie vlasov, bez ohľadu na bezprostrednú príčinu poklesu produktivity vo vlasovom folikule.

Anatómia vypadávania vlasov

18 Máj, 2010

Priemerná mužská pokožka obsahuje viac ako 100 000 jednotlivých vlasových folikulov už v čase narodenia. Napriek všeobecnému presvedčeniu sa ľuďom nové folikuly počas života už nevytvárajú. Každý folikul na tele človeka existuje už od doby, keď dovŕši 3 dni.

Z tohto dôvodu je nevyhnutné zachovanie a udržanie zdravých folikulov, aby každý človek mohol mať vlasy husté a dlhé podľa vlastného želania. Nešetrné vlasové prípravky, znečistené ovzdušie a ostatné faktory môžu veľmi rýchlo ovplyvniť a poškodiť vlasové folikuly. Tie môžu byť zničené alebo poškodené aj v dôsledku fyzických zranení, vrátane popálenín alebo tržných rán. Fyzické zranenia, vrátane popálenín alebo tržných rán, môžu rovnako zničiť činné vlasové cibuľky. Vedci vymenovali niekoľko metód zachovania si zdravých vlasov, vrátane zamedzenia nadmernému vystaveniu ultrafialovému slnečnému žiareniu, ochranou pred chemikáliami, ako napr. chlór, ktorý sa nachádza vo väčšine bazénov, podrobne študovali a zisťovali, ktoré vlasové spreje, gély, šampóny a kondicionéry sú používané dennodenne a samozrejme sledovali dodržiavanie správnej životosprávy.

Zaujímavé je, že najnovšie správy tiež obsahujú diskusie o výživových doplnkoch užívaných pre účel zachovania vlasových folikulov. Za zmienku tiež stojí fakt, že populárny prípravok Follixin bol menovaný ako hlavný výživový doplnok, ktorý preukázateľne pomáha s rastom nových vlasov a chráni vlasové folikuly bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Zatiaľ, čo iné výrobky boli takisto dôkladne testované, len Follixin bol zo strany odborníkov označený ako „odporúčaný prípravok“

Follixin má registrovanú obchodnú značku

18 Máj, 2010

Follixin vlastní obchodné označenie, ktoré chráni naše autorské práva , vrátane loga, obalu a tiež propagačných materiálov výrobku. Jedinečný charakter produktu a jeho označenie vzťahujúce sa na komerčné práva spoločnosti bráni našu reputáciu na trhu.

„Sme radi, že registračný proces ochrannej známky je dokončený“, uviedol Lawrence Howell. „S toľkými falzifikátmi a neoprávnenými tvrdeniami iných firiem je absolútne nevyhnutné chrániť si dobré meno značky Follixin. Keď zákazník vidí na obale naše logo, môže si byť istý, že tento výrobok je 100% originálny a autentický. Neakceptujte rôzne náhrady alebo napodobeniny, ktoré nemajú overené výsledky v liečbe vypadávania vlasov. Follixin je jediný produkt, ktorému môžete plne dôverovať, pretože máme mnoho údajov z výskumov, ktoré potvrdzujú všetky naše tvrdenia o ňom.“

Plešivosť sa stala celosvetovým problémom

18 Mai, 2010

Nedávna štúdia vedcov na univerzite v Arizone priniesla prekvapujúce informácie o problematike vypadávania vlasov. V mnohých vyspelých krajinách teraz dochádza čoraz viac ku plešatosti u mužov. Údaje zo štúdie uvádzajú niekoľko príčin s podrobným rozborom primárnych príčin. Patrí sem znečistené ovzdušie, zvýšená úroveň stresu, zlá životospráva a pokročilé starnutie strednej vekovej populácie.

Štúdia tiež vymedzuje niekoľko závažných emocionálnych problémov a porúch osobnosti, ktoré sa často dávajú do súvisu s predčasným, alebo rýchlym vypadávaním vlasov. Väčšia časť správy sa zameriava na negatívny dopad straty vlasov v sociálnej a profesionálnej sfére u mužov vo vyspelých krajinách. Hoci vypadávanie vlasov nie je samo o sebe závažným zdravotným problémom, štúdie preukázali, že tento jav hlboko vplýva na ľudskú psychiku, spôsobuje komplex, muži majú kvôli tomu nízke sebavedomie a prežívajú stres, čo sa odráža na dĺžke ich partnerských vzťahov a na uzavretom spôsobe ich životného štýlu.