2xFollixin
1xFollixin zadarmo
79

Vyplňte Formulár

* - povinné polia

Zásielky sú doručované prostredníctvom kuriérskej služby GLS v priebehu 2 pracovných dní.

Pri vyplňovaní formulára je nutné zadať správne meno a telefónne číslo, na ktorom Vás bude kontaktovať kuriér. Tieto údaje majú vplyv na spracovanie a doručenie objednávky.
Adresu uvádzajte tú, na ktorej sa zdržiavate väčšiu časť z pracovného dňa medzi 8:00 až 17:00 hod.
S kuriérom je možné dohodnúť si alternatívnu adresu doručenia.
Platba za balík prebieha priamo kuriérovi pri doručení.

Je možné požiadať o doručenie Slovenskou poštou.
V takom prípade sa však vyžaduje platba vopred na náš účet. Po prijatí platby vám zásielka bude odoslaná doporučene. V prípade záujmu prosím kontaktuje náš zákaznícky servis e-mailom na cronsystem@gmail.com

Prevádzkovateľ e-shopu:
Cron Systems s.r.o.
Alexandra Rudnaya 21
010 01 Žilina
IČO: 46 377 778
tel.: +421 415625075, +421 903415488


 • Môže mi byť doručená zásielka,
  aj keď som v zahraničí?

Zvoľte si platobnú metódu

 • Platba v hotovosti na dobierku

  Objednaný tovar Vám bude odoslaný okamžite po uskutočnení objednávky. Platba za dobierku prebieha priamo kuriérovi pri doručení. Tovar Vám doručíme do 2 pracovných dní.


 • Zaplatiť cez PayPal

  Objednávku môžete bezpečne uhradiť prostredníctvom PayPal účtu. Vyžaduje sa registrácia. Všetky údaje o platobnej karte sú chránené autoritou Paypal.


 • Zaplatiť cez GoPay

  Platba z vlastného internetového bankovníctva. Platobná brána GoPay podporuje online platby týchto bánk: Slovenská sporiteľňa, UniCredit Bank, ČSOB, Tatra banka, Sberbank, OTP, Poštová banka, VÚB.


 • Zaplaťte teraz bankovým prevodom

  Objednávka bude odoslaná ihneď po pripísaní platby na náš účet. Doručená bude spravidla nasledujúci pracovný deň.


Objednať teraz

Objednávka: 0 eur
Poštovné: 8 eur
Spolu: 8 eur
Doba doručenia: 2 dni


 • Účinnosť a záruka

  Pretože sme presvedčení o účinnosti výrobku Follixin, v prípade Vašej nespokojnosti s výsledkami liečby, Vám za každé neotvorené balenie vrátime Vaše peniaze.

 • Dlhotrvajúce účinky

  Prvé viditeľné výsledky užívania výrobku Follixin môžu byť dosiahnuté už počas prvých troch týždňov od začatia liečby. Je potrebné si však uvedomiť, že Follixin podporuje schopnosť organizmu obnoviť rast vlasov postupne – čím bude hladina živín vo Vašom organizme vyššia, tým viditeľnejšie a trvalejšie účinky sa prejavia.

 • Bezpečnosť

  Follixin je výživový doplnok vyrobený z prírodných zložiek, ktorý dodá Vášmu organizmu presné množstvo potrebných živín. Laboratórne testy potvrdili, že Follixin je absolútne bezpečný a nie je návykový. Takisto nie je viazaný na lekársky predpis.

 • Dôvera

  Plne rešpektujeme Vaše súkromie. Preto nebudeme nikdy zdieľať, poskytovať ani predávať Vaše osobné údaje tretím stranám.

 • Diskrétnosť

  Objednaný tovar je balený do diskrétnych kartónových obalov a doručený na Vašu adresu spoľahlivým kuriérom. Potom, ako uskutočníte svoju objednávku, Vás spoločnosť bude informovať, kedy Vám zásielka bude doručená.

 • Pre každého

  Na rozdiel od iných výrobkov, Follixin nie je určený na liečbu určitých typov vlasov. Preto môže byť použitý bez ohľadu na príčiny vypadávania vlasov. Náš produkt môžu užívať dospelí, zdraví muži vo veku medzi 18 a 80 rokov.

 • OBJEDNÁVKA CEZ TELEFÓN

  Ak z nejakého dôvodu nemôžete objednať cez web, kontaktujte náš zákaznícky servis na číslach: pevná linka: +421 415625075, mobil: +421 903415488 (počas pracovných dní, v čase od 8.00 do 16.00 hod) a zadajte nám všetky potrebné údaje na vykonanie objednávky. Zásielka vám bude doručená kuriérom do 2 pracovných dní.